Na czym polega pocałunek singapurski?

Pocałunek singapurski, czyli technika kabazza, niewiele ma wspólnego z pocałunkiem, z jakim mamy do czynienia w tradycyjnym rozumieniu.  Odpowiednie wykorzystanie techniki pocałunku singapurskiego w znaczący sposób przyczynia się do poprawy stosunku seksualnego oraz ogólnych relacji pomiędzy partnerami.  Doznania odczuwane w trakcie pocałunku singapurskiego są wręcz nieziemskie. Kobieta, która nauczy się całować „po singapursku”, będzie prawdziwie fenomenalną kochanką. Dzięki tej umiejętności kobieta jednocześnie poprawia kondycję swoich mięśni Kegla, co jest niezwykle istotne w zapobieganiu różnych schorzeń układu moczowo-płciowego, które mają miejsce po urodzeniu dziecka. 

Singapurski pocałunek – co koniecznie warto o nim wiedzieć?

Singapurski pocałunek, czyli technika kabazza, to wyjątkowy rodzaj okazywania miłości. Z pocałunkiem w tradycyjnym rozumieniu nie ma on jednak zbyt wiele wspólnego. Jeśli ta technika jest wykorzystywana w umiejętny sposób, jakość stosunku seksualnego znacząco rośnie. Mogłoby się wydawać, iż korzyść z singapurskiego pocałunku odczuwać będzie wyłącznie mężczyzna. Okazuje się jednak, iż dzięki tej technice rosną także doznania odczuwane w trakcie seksu przez kobietę. Pocałunek singapurski polega na właściwej pracy mięśni Kegla, czyli określonych części mięśni dna miednicy u kobiety w trakcie seksu. Kabazza to świadome skurcze tych mięśni bez dodatkowych ruchów frykcyjnych, które mają miejsce w trakcie zwykłego seksu. Im lepiej kobieta opanuje sztukę kabazza, tym więcej korzyści może osiągać para w trakcie seksualnych zbliżeń. Same skurcze mięśni Kegla mogą sprawić, iż mężczyzna zostanie wprawiony w orgazm. Wyćwiczenie mięśni Kegla ma również spore korzyści dla kobiety – nie tylko w sferze seksu, ale również w zakresie właściwego funkcjonowania układu moczowo-płciowego.

Mięśnie Kegla a pocałunek singapurski

Mięśnie Kegla to jeden z rodzajów mięśni dna miednicy ulokowanych najniżej. Wraz z wiekiem siła tych mięśni słabnie. Najbardziej negatywnie na kondycję tych mięśni wpływa poród. Sporo kobiet po porodzie boryka się z różnymi dolegliwościami, takimi jak nietrzymanie moczu oraz wieloma innymi patologiami spowodowanymi słabą kondycją mięśni dna miednicy. Z tego powodu mięśnie Kegla należy ćwiczyć systematycznie od najmłodszych lat. W ten sposób poprawia się nie tylko sprawność seksualną. Systematyczne ćwiczenie mięśni Kegla może także stanowić profilaktykę sporej liczby dolegliwości w układzie moczowo-płciowym. Niektórym osobom może wydawać się, że ćwiczenie mięśni Kegla w celu opanowania techniki kabazzy ma na celu wyłącznie sprawienie swojemu wybrankowi jak największej przyjemności w trakcie odbywania stosunku seksualnego. Warto wiedzieć, że kobieta, która systematycznie ćwiczy te partie swoich mięśni, również może odczuwać ogromną przyjemność w trakcie stosunku pochwowego. Znacznie częściej może osiągać orgazm.

Często zdarza się, że kobiety są w stanie osiągnąć szczytowanie nawet w trakcie wykonywania ćwiczeń mięśni Kegla. Nie wolno jednak mylić pocałunków singapurskich z tym, co jest powszechną praktyką m.in. w Tajlandii. Tam mają miejsce pokazy strzelania różnymi przedmiotami z waginy. Technika jest identyczna, gdyż strzał następuje zawsze dzięki wyjątkowo mocno zaciśniętym mięśniom Kegla. Nie o to chodzi w praktykowaniu singapurskiego pocałunku. Korzyści z praktykowania pocałunku singapurskiego są ogromne zarówno dla kobiet jak i ich partnerów, dlatego każdej kobiecie powinno zależeć na poprawianiu kondycji swoich mięśni Kegla.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *