Jakie pozycje seksualne lubią mężczyźni?

Najbardziej ulubione pozycje mężczyzn w seksie?  Według sondaży wśród mężczyzn sformułowało ranking najbardziej lubianych przez nich pozycji seksualnych.  Ciekawostka, ale większość z tych póz jest również uważana przez kobiety za najseksowniejsze. Tak, życie byłoby łatwiejsze, gdyby każda kobieta wiedziała, co faceci kochają najbardziej w łóżku. Jaka jest jego ulubiona poza? Biała czy czerwona koronka? Szybko lub wolno? Jeśli spotyka się ze swoim chłopakiem od dawna i nadal tylko spekuluje na temat jego upodobań, czas wszcząć alarm. W końcu znając odpowiedzi na te pytania, może tchnąć nowe życie w swój związek, zostać dla niego królową łóżka i sama może czerpać upragnioną przyjemność.

Jakie pozycje seksualne lubią mężczyźni?

Ulubione pozycje w seksie to takie, w których mężczyzna może pokazać swoje ego, cieszyć się pięknym kobiecym ciałem. Nie warto uczyć się od A do Z Kamasutry, chociaż nie zaszkodzi nikomu zapoznanie się przynajmniej wizualnie. Często cały sekret skrywa się w prostych i dobrze znanych kombinacjach.

Pozycja na pieska

Mężczyźni kochają seks od tyłu. Cokolwiek by nie powiedzieć, a pozycja seksualna od tyłu była pierwszą, najbardziej ukochaną i seksowną pozycją seksualną dla mężczyzn. Mężczyźni opisują to na swój sposób, którzy lubią kąt i głębię wejścia, lubią ostrzejszy seks, a także komfort psychiczny obojga partnerów. Faktem jest, że w tej pozycji partnerzy nie widzą siebie nawzajem i mogą się zrelaksować i odrzucić obsesyjną myśl, ale jak ja wyglądam. Co więcej, tutaj mężczyzna jest niekwestionowanym liderem, wszystkie karty są w jego rękach – zarówno rytm, jak i głębia, co oczywiście jest bardzo pobudzające. Kobieta musi się po prostu zrelaksować i cieszyć się tym procesem. Tu następuje najgłębsza penetracja, więc ta pozycja jest polecana mężczyznom o małym rozmiarze penisa.

Klasyczna pozycja na misjonarza

Drugą najpopularniejszą i pierwszą najczęściej używaną pozycją jest klasyczna pozycja – mężczyzna na górze. Daje mężczyźnie przede wszystkim dominację, a także sporo wariacji tej pozycji, może, dlatego tak przy okazji była pierwsza. W końcu kobieta może ugiąć kolana, owinąć nogi wokół mężczyzny, albo przycisnąć nogi do klatki piersiowej, albo z łatwością może rzucić je na ramiona mężczyzny. Ta pozycja, pozwala poczuć niesamowitą bliskość z partnerem. Jest najbardziej zmysłowa i delikatna: można się przytulać, całować, pieścić. Mężczyźni lubią ją na poziomie podświadomości – facet zakrywa kobietę swoim ciałem, a proces jest w jego rękach. To pozycja wygodna dla kobiety i mężczyzny, pozwalająca utrzymywać kontakt wzrokowy i zapewniająca przyjemność obojgu partnerom. Jest wieloaspektowa, można ją modyfikować

Kobieta na górze – na jeźdźca

Mężczyźni uwielbiają, gdy kobieta inicjuje seks, więc pozycja, w której kobieta jest na górze jest jedną z trzech ulubionych pozycji seksualnych mężczyzny. W tej pozycji mężczyzna cieszy się widokiem swojej ukochanej, jak ona się porusza, jak zamyka oczy z rozkoszy, siedząc na penisie z pełną głębią. A jeśli ukochany też jest mocno podniecony to po prostu szaleje z rozkoszy. Tutaj role się zmieniają i kobieta przejmuje kontrolę. W ten sposób dominuje, co mężczyźni kochają w seksie.

Ona niejako podbija swojego partnera, a to czasami bardzo silnie jego podnieca, pod warunkiem, że ma dobrą kontrolę nad swoim ciałem. Teraz mężczyzna odpoczywa i cieszy się. Seksuolodzy zalecają zmianę rytmu, zatrzymując się na okazywanie sobie uczuć.

Mężczyźni uwielbiają seks oralny

Nie ma potrzeby tłumaczyć miłości większości mężczyzn do seksu oralnego, gdy kobieta pieści jego penisa, jeśli oczywiście kobieta wie jak to zrobić i z przyjemnością i entuzjazmem to robi. Pieszczoty ustami, językiem, są zachwycające. A oglądanie kobiety, którą kocha, daje nie mniej przyjemności niż pieszczoty penisa, te płynne ruchy, z przyjemności zamknięte oczy kobiety.

Pozycja seksualna stojąca

Dopełnieniem oceny najbardziej ukochanych pozycji seksualnych przez mężczyznę jest pozycja stojąca. Dla mężczyzn spodobał się fakt, że pozycja stojąca jest uniwersalna. Można uprawiać seks stojąc w prawie każdym ustronnym i niezbyt dużym miejscu, zwłaszcza, że można przyjąć pozycję zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Rezygnacja z rutyny dobrze wpływa na urozmaicenie seksu w każdym związku

Partnerzy powinni postarać się urozmaicić pozycje seksualne, bo jest ich tak wiele, a jeśli doda się do tego różne rodzaje seksu, to w łóżku z ukochaną mężczyzna nigdy nie będzie się nudzić i znudzić rutyną. Warto eksperymentować, przejmować inicjatywę, zabawa seksualna bardzo urozmaica życie seksualne partnerów i uwalnia ich od ryzyka zdrady.

Trzeba pamiętać, że mężczyźni też uwielbiają pochwały, a nawet odrobinę pochlebstw. Chcą wiedzieć i mieć pewność, że mają też coś, co podnieca kobietę. Warto go chwalić za seksowny tors, kuszący zapach, a na koniec długi orgazm. Dźwięki w łóżku są ekscytujące: niski głos i seksowna postawa to idealny sposób na rozpalenie namiętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *