Jak powiększyć penisa ?

Jak wynika z przeprowadzonych ankiet, znaczna ilość mężczyzn nie jest w pełni zadowolona z rozmiaru swojego penisa.  W dużym stopniu wpływa to na ich pewność siebie oraz poczucie atrakcyjności. Panowie cierpią przez kompleksy, mając zbyt wygórowane wymagania co do wyglądu członka.  Istnieją jednak pewne sposoby na jego powiększenie i to bez konieczności udania się do kliniki medycyny estetycznej.

Tabletki oraz kremy

Preparaty farmakologiczne w postaci kremów i tabletek pozwalają na zwiększenie rozmiaru męskiego symbolu bez istnienia ryzyka. Zawierają one przede wszystkim witaminy, wyciągi z roślin oraz ziół, aminokwasy, a także mikro i makroelementy. Ich skład więc zapewnia organizmowi wszelkich ważnych składników odżywczych, które są mu niezbędne do pracy. Ich celem jest przywrócenie równowagi hormonalnej i stymulowanie produkcji androgenów, czyli męskich hormonów płciowych. Najważniejsze działanie wywierają na wolnym testosteronie. Niestety z biegiem lat jądra produkują go coraz mniej, a przez to potencja spada. Poprzez zwiększenie wytwarzania testosteronu, podwyższa się również metabolizm i dodatni bilans azotowy, co ma znaczenia dla libida. Dochodzi do lepszego ukrwienia członka, a dzięki temu staje się on sztywniejszy i pokaźniejszy.

Pompki próżniowe i wodne

Kolejną metodą polecaną panom, którzy chcieliby powiększyć swojego penisa, jest zastosowanie pompek próżniowych albo wodnych. To urządzenia, których zadaniem jest zwiększenie obwodu oraz długości członka. Okazują się one pomocne również panom zmagającym się ze słabą erekcją. Zakupić można pompki próżniowe albo te wykorzystujące ruch wody, czyli urządzenia wodne. Decydując się na takie rozwiązanie, należy wybrać wysokiej jakości sprzęt, który nie podrażni miejsc intymnych. Co ważne, metoda ta daje jedynie krótkotrwałe efekty.

Ekstendery

To tradycyjna metoda, która jest od wielu lat używana przez mężczyzn. Co ważne, została ona odpowiednio przebadania wieloma badaniami klinicznymi. Jej skuteczność ocenia się na 97,5 procent. Jedyną niedogodnością jest to, że urządzenie to należy nosić parę godzin w ciągu dnia, a więc może to okazać się trochę problematyczne podczas wykonywania codziennych obowiązków domowych.

Ćwiczenia manualne

Istnieją także ćwiczenia manualne na powiększenie rozmiaru penisa, ich zaletą jest to, że są one całkowicie bezpieczne. Nie trzeba za nie również płacić, a rezultaty są szybko zauważalne. Należy jedynie poświęcić trochę swojego czasu na ćwiczenia i wykonywać je w sposób prawidłowy. Regularne treningi pozwolą wpłynąć na rozmiar penisa, ale również wzmocnią erekcję i pozwolą lepiej kontrolować wytrysk. Jest to ważne, zwłaszcza jeśli mężczyzna cierpi na przedwczesny wytrysk. Wśród ćwiczeń polecane są zwłaszcza te, które opierają się na rozciąganiu członka.

Optyczne powiększenie penisa

Ciekawym pomysłem jest jeszcze optyczne powiększenie członka.

  • Zrzucenie zbędnych kilogramów

Pozbycie się nadbagażowych kilogramów spowoduje to, iż członek będzie wydawać się większy, aniżeli jest w rzeczywistości. Nie wpłynie oczywiście w żaden sposób to na jego długość, aczkolwiek warto zadbać o swoje zdrowie oraz wygląd. Będzie miało to wpływ również na samopoczucie mężczyzny i jego pewność siebie. Zmianę będzie można zauważyć również w sferze seksualnej.

  • Depilacja miejsc intymnych

Depilacja narządów intymnych znacząco zwiększa penisa o parę dodatkowych centymetrów. Jest to efekt oczywiście jedynie wizualny, ale depilacja może naprawdę zdziałać cuda. Niedepilowane włosy łonowe zasłaniają przyrodzenie, przez co wydaje się ono optycznie krótsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *